ŻALUZJEMOSKITIERYROLETYMONTAŻKONTAKT i LOKALIZACJA

ŻALUZJE PIONOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE DREWNIANE
ROLETY WEWNĘTRZNE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
ROLETY MATERIAŁOWE
MARKIZY 

SOLIDNY MONTAŻ, KRÓTKIE TERMINY

MONTAŻ

VERTILUX dokonuje montaży żaluzji, rolet, markiz, moskitier. Zanim jednak zobaczą Państwo zainstalowane u siebie zamówione produktu ważna jest precyzja, dokładność i pieczołowitość w całym procesie realizacji zlecenia. Aby montaż przebiegł z sukcesem a Klient był zadowolony, przede wszystkim konieczne jest wykonanie fachowo i precyzyjnie pomiarów. Polecamy wykonanie takiego obmiaru bezpośrednio przez naszych montażystów. Zapobiegnie to pomyłkom przy rozmiarach oraz pozwoli na realną ocenę miejsca zamontowania oraz doboru odpowiedniej metody montażu żaluzji czy rolety.

Dobrze wymierzone żaluzje a zwłaszcza rolety są sprawnie, szybko i bez problemów instalowane w miejscu przeznaczenia. Dodatkowo dzięki profesjonalnemu prowadzeniu zlecenia oraz doświadczeniu monterów żaluzje i rolety prezentują się w odpowiednich proporcjach, z zachowaniem dopasowanych marginesów, są dobrze dobrane kolorystycznie oraz co bardzo ważne, przez długi czas będą sprawne mechanicznie, nie narażone na uszkodzenia związne z ich częstym użytkowaniem.  

Nasi pracownicy zawsze umawiają się na dogodne dla Państwa terminy i godziny, pracują szybko, sprawnie i czysto. Posiadają cały niezbędny sprzęt i wszystkie akcesoria niezbędne w procesie montażu żaluzji, rolet czy markiz.

 
Vertilux
35-021 Rzeszów, ul. Wincentego Pola 6
 
tel. (17) 854-57-95
tel kom. 502 704 483
2017 © VERTILUX produkcja i montaż żaluzji, rolet, moskitier Rzeszów ul.W.Pola 6 tel. 17 854 57 95 | naprawa rolety entro.pl
strzałka do góry