ŻALUZJEMOSKITIERYROLETYMONTAŻKONTAKT i LOKALIZACJA

ŻALUZJE PIONOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE DREWNIANE
ROLETY WEWNĘTRZNE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
ROLETY MATERIAŁOWE
MARKIZY 

OCHRONA PRZECIW OWADOM I INSEKTOM

MOSKITIERY

Instalacja i demontaż najprostszych moskitier ramkowych z naszej oferty nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Klient może wykonać ją samodzielnie Montaż moskitier pozostałych typów, dla zagwarantowania ich skuteczności, trwałości i estetyki, warto powierzyć naszym fachowcom, znającym doskonale asortyment

Produkowane przez nas moskitiery wytwarzane są na indywidualne zamówienie, tj. pod konkretny wymiar. Mogą być montowane we wszystkich typach okien:

  • oknach PCV,
  • oknach aluminiowych,
  • oknach drewnianych

Występują dwa rodzaje mocowania: na magnes lub elastyczne, sprężynujące zaczepy.  Moskitiery produkowane są w kolorach białym i brązowym oraz w kolorze oklein z siatką w kolorze stalowo szarym.

Moskitiery to najlepszy sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami. Przy zastosowaniu siatki o gęściejszym splocie, moskitiera daje doskonałą ochronę dla osób cierpiących na alergie zatrzymując pyłki roślinne oraz kurz z zewnątrz. Oferujemy wykonanie i zamontowanie moskitier na wszystkich rodzajach okien jak również otworów drzwiowych.

Moskitera rolowana - do wszystkich typów okien i drzwi stosuje się jeden rodzaj kasetki z regulowaną ilością siatki w zależności od potrzeb. Moskitiery rolowane posiadają naciąg sprężynowy.Maksymalna wysokość wynosi 250cm.

Moskitiera pionowa - mocowana na zewnątrz do wnęki okiennej. System ten pozwala na szybkie i bezproblemowe zamknięcie i otwarcie moskitiery. Proponowana do wysokości 150cm. 

Moskitiera blokowana dzięki taśmie magnetycznej - daje się łatwo i szybko otworzyć. 

Moskitiera ramkowa - siatka naciągnięta jest na aluminiowy stelaż. Łatwy i bezinwazyjny montaż i demontaż z okna lub ściany. Moskitiera ramkowa polecana jest do obiektów w których występuje duża ilość okien służących głównie jako wywietrzniki (np. w gastronomii). 

 

 
Vertilux
35-021 Rzeszów, ul. Wincentego Pola 6
 
tel. (17) 854-57-95
tel kom. 502 704 483
2017 © VERTILUX produkcja i montaż żaluzji, rolet, moskitier Rzeszów ul.W.Pola 6 tel. 17 854 57 95 | naprawa rolety entro.pl
strzałka do góry