ŻALUZJEMOSKITIERYROLETYMONTAŻKONTAKT i LOKALIZACJA

ŻALUZJE PIONOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE DREWNIANE
ROLETY WEWNĘTRZNE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
ROLETY MATERIAŁOWE
MARKIZY 

POMIAR i MONTAŻ - TANIO SZYBKO I Z GWARANCJĄ

Żaluzje pionowe (wertikale) 

Żaluzje pionowe – to praktyczne rozwiązanie do domów, biur, hoteli oraz innych pomieszczeń. Różnorodność tkanin i wzorów pozwoli na idealne dopasowanie  do każdego wnętrza. Doskonale zabezpieczą pomieszczenie przed słońcem.

Podwieszane do szyny lamele mogą być o szerokości 127 mm lub 89 mm w zależności od miejsca i funkcji jakie mają spełniać. Mechanizm przesuwny pozwala na ustawieniu lameli pod odpowiednim kątem  i regulacją oświetlenia pomieszczenia.

Żaluzje pionowe można montować do ściany lub sufitu.

Podwieszane do szyny lamele nie muszą być koniecznie wykonane z tkanin. Mogą to być paski aluminiowe (efekt lustra), czy z tworzyw sztucznych (PCV). W zależności od miejsca i funkcji jakie mają spełniać żaluzje pionowe, można dobrać odpowiednie do tych celów tworzywo. Mechanizm przesuwu i obrotu pozwala na wyginanie szyn (np. półokrągłe) lub prace w pozycji skośnej (poddasza, skosy itp.).

 

Firma VERTILUX od kilkunastu lat jest producentem żaluzji, w tym żaluzji poziomych z lameli metalowych, żaluzji pozimych z lameli drewnianych, żaluzji pionowych materiałych. Zlecenia wykonujemy począwszy od wyboru materiałów i kolorystyki, przeprowadzenia pomiarów do montażu zestawów.

 
Vertilux
35-021 Rzeszów, ul. Wincentego Pola 6
 
tel. (17) 854-57-95
tel kom. 502 704 483
2017 © VERTILUX produkcja i montaż żaluzji, rolet, moskitier Rzeszów ul.W.Pola 6 tel. 17 854 57 95 | naprawa rolety entro.pl
strzałka do góry