ŻALUZJEMOSKITIERYROLETYMONTAŻKONTAKT i LOKALIZACJA

ŻALUZJE PIONOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE DREWNIANE
ROLETY WEWNĘTRZNE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
ROLETY MATERIAŁOWE
MARKIZY 

ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe 

Oferujemy państwu wewnętrzne rolety materiałowe , które stanowią doskonałą formę zasłonięcia okien przed nagrzewaniem się pomieszczeń mieszkalnych lub biurowych. Rolety łączą w sobie funkcje użytkową i dekoracyjną są łatwe w obsłudze. Dokładne dopasowanie do siebie palety kolorów , interesujące struktury materiałów i modne wzory druków sprawiają, że roleta jest dekoracyjnym elementem okna.

Rolety w kasecie 
Rolety w kasecie z prowadnicami bocznymi - sposób montażu polega na przykręceniu kasety za pomocą wkrętów mocujących do listwy przyszybowej, natomiast prowadnice przyklejane są za pomocą samoprzylepnej taśmy piankowej. Roleta wyposażona w mechanizm samoblokujący.

Rolety w kasecie przyklejane – sposób montażu polega na przyklejeniu kasety i prowadnic wzmocnioną taśmą piankową ,na której z powodzeniem utrzymuje się roleta . Tymczasem okno nie traci gwarancji ze względu na brak wkrętów .

Rolety dachowe.
Rolety do okien dachowych skutecznie chronią wnętrze przed ostrym światłem oraz nadmiernym nagrzaniem się poddasza dzięki zastosowaniu specjalnych profili , prowadnic oraz dolnej belki uzupełnionej w szczotkę. Materiał w rolecie  możemy zatrzymać w dowolnym miejscu.
 
Rolety dzień/noc.
Rolety w systemie dzień/noc to nowoczesne rozwiązanie do domu. Naprzemienny układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła. Płynne sterowanie za pomocą koralika. Roleta występuję również w wersji z kasetą do zamontowania na ścianie.

Rolety wolnowiszące – w systemie standardowym montowane są do ściany , sufitu lub do wnęki okiennej zasłaniają całą powierzchnię okna. Wyposażona w mechanizm koralikowy samoblokujący.

 

 
Vertilux
35-021 Rzeszów, ul. Wincentego Pola 6
 
tel. (17) 854-57-95
tel kom. 502 704 483
2017 © VERTILUX produkcja i montaż żaluzji, rolet, moskitier Rzeszów ul.W.Pola 6 tel. 17 854 57 95 | naprawa rolety entro.pl
strzałka do góry