ŻALUZJEMOSKITIERYROLETYMONTAŻKONTAKT i LOKALIZACJA

ŻALUZJE PIONOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE DREWNIANE
ROLETY WEWNĘTRZNE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
ROLETY MATERIAŁOWE
MARKIZY 

PRODUKCJA I MONTAŻ ROLET WEWNĘTRZNYCH

Roletki tkaninowe to bardzo popularne osłony okienne, które poza walorami estetycznymi cechuje też duża funkcjonalność. Można je zamontować przy szybie, na ramie okiennej, ścianie czy do sufitu. Roletki mogą być również wyposażone w prowadnice, dzięki czemu stają się skuteczną osłoną przed słońcem. 

Dzięki bogatej kolekcji tkanin i wzorów roletki stały się istotnym elementem wystroju wnętrz.

Roletki w kasetach dzielimy na przyszybowe i naramowe.

  • Roletka przyszybowa mocowana jest wkrętami do listwy przyszybowej.
  • Roletka naramowa przyklejana jest w górnej części ramy z prowadnicą przestrzenną.

Dostępne są również kasetki w kolorach drewnopodobnych.

Roletka ślizgowa:
Nowy mechanizm ślizgowy samoczynnie zwija roletkę w sposób cichy i płynny. Zapobiega sytuacji mającej miejsce w starych systemach, kiedy to po puszczeniu hamulca roletka z impetem uderzała o wałek nawojowy, często odrywając tkaninę od wałka.
 
Sterowanie łańcuszkiem:
W mechanizm ten wyposażonych jest większość oferowanych przez nas roletek. Część z nich posiada system samohamujący a niektóre roletki (np. Zintergrowana) wyposażone są w specjalnych uchwyt, na którym blokujemy łańcuszek. 
 

Oferujemy zarówno rolety wewnętrzne jak i zewnętrzne. Montaż rolet wykonuje doświadczony zespół i poprzedzony jest dokonaniem pomiarów oraz uzgodnieniem warunków montażu. Na sprzedane i zamontowane rolety udzielamy gwarancji.

 
Vertilux
35-021 Rzeszów, ul. Wincentego Pola 6
 
tel. (17) 854-57-95
tel kom. 502 704 483
2017 © VERTILUX produkcja i montaż żaluzji, rolet, moskitier Rzeszów ul.W.Pola 6 tel. 17 854 57 95 | naprawa rolety entro.pl
strzałka do góry